Kaş Kontür

Ems Plus Beauty, Bu Uygulamayı Anlaşmalı Hekimler ile Gerçekleştirir.

Kaş ve Kirpikleriniz Bakışlarınızı Bütünler!

 

Genetik sebepler, her hangi bir ilaç kullanımı ya da yanlış uygulamalar sonucunda kaşlarımız dökülebiliyor ya da biz kaşlarımızın doğal görüntüsünden hoşnut olmayabiliyoruz. İşte böyle durumlarda istediğimiz kaş görüntüsüne ulaşabilmemiz için kozmetik ve tıbbi uygulamalar, ürünler bulunuyor.

İster dövme uygulamasıyla kaşlarımızın arasındaki boşluklar doldurulsun isterse kıl ekme, yapıştırma yöntemleriyle kaşlarımız yoğunlaşsın, gürleşsin arzu ettiğimiz sonuca ulaşabiliriz. Kaş konturu konusu kozmetik açıdan çok fazla rağbet gördüğü ve dolayısıyla geliştiği için yıllar öncesinde tek çare olarak kullanılan kaş kalemlerine de pek gerek kalmadı. Zira yağmur yağdığında, su değdiğinde, yüz yıkandığında akan kaş boyaları pek çok kişiye facia gibi komik olaylar yaşatmıştır. Bunun için günümüzün en sık kullanılan, en kalıcı ve en doğal kaş konturu yöntemi olan Mikroblading 3D kıl tekniğini sizlerle paylaşmakta fayda görüyorum.

Mikroblading 3D kaş konturu uygulamasının avantajları nelerdir?

  • Diğer uygulamalara göre işlem daha kısa sürede gerçekleşir.
  • Daha doğal bir kaş görüntüsü oluşur.
  • 1-1,5 yıllık süreden sonra kişi isterse kaşını başka bir model de yaptırabilir.
  • Acı, ağrı hissedilmez.

Mikroblading 3D kaş konturu uygulaması sonrasında nelere dikkat etmek gerekir?

  • Uygulama sonrasında yaklaşık bir hafta boyunca bu alanı sudan korumak gerekiyor. Bu sayede dokuda oluşabilecek enfeksiyonlar engellenebilir ve boyanın kalıcılık süresi de uzatılabilir.
  • Özellikle uygulama sonrasındaki ilk bir hafta içinde güneş çıkmamaya, solaryuma gitmemeye özen gösterilmeli. Bu sayede rengin kalıcılığı sağlanır.
  • Mikroblading 3D kıl uygulaması bir seansta yapılabilen bir işlemdir. Ancak uygulamanın 1 ay sonrasında yeniden uzmana gidip kontrol ettirmekte fayda vardır.
Image module

Biz Sizi Arayalım

Uygulamalar Konusunda Uzman Ekibimiz Size Yardımcı Olsun

*

*