Kalıcı Makyaj

Ems Plus Beauty, Bu Uygulamayı Anlaşmalı Hekimler ile Gerçekleştirir.

Güzellik Sırrını Keşfedin!

 

Permanent make up yani kalıcı makyaj doğal pigmentleri cildin üzerine yerleştirme sanatıdır. Tamamen doğal mineral ve bitki pigmentlerinin mükemmel bileşiminden elde edilir. Kesinlikle yan etkisi yoktur. Steril ve tek kullanımlık iğnelerle kişiye özel olarak doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına zerk edilme işlemidir. İşlem tamamlandıktan sonra epidermis hücreleri ölür ve yenilenir. Pigmentasyon etkisi yaklaşık olarak 3 ile 5 yıl boyunca görünürlüğünü korur.

Kalıcı makyaj nasıl uygulanır?

Sert bir micro steril iğne, renk karışımına batırılarak rengin cildin istenilen bölgesine enjekte edilmesiyle uygulanır. Cildin üst tabakası enjekte edilmiş olan renk pigmentleri ile etkileşime geçer. Uygulama esnasında cildin üst tabakasında oluşacak hafif şişlikler uygulama sonrasında çabuk bir şekilde iyileşebileceği gibi çoğu kişide uygulama sürecinin bitmesiyle de normal görünümüne sahip olduğu bilinmektedir.

 

Kalıcı makyaj uygulamasının kalıcılık süresi nedir?

Cildin yapısına ve uygulama sonrasındaki bakım sürecine göre kalıcı makyaj 2 veya 3 sene içerisinde etkisini kaybetmektedir.

Image module

Biz Sizi Arayalım

Uygulamalar Konusunda Uzman Ekibimiz Size Yardımcı Olsun

*

*